Night at the Energoland

S rodinou a priateľmi vás aj v roku 2019 pozývame stráviť večer do interaktívnou technikou nabitého infocentra Energoland.

Noc múzeí 2019 v Energoland Mochovce

Noc múzeí a galérií spája celé Slovensko: na Orave odprezentujú Leonarda da Vinciho, v Banskej Bystrici do Múzea SNP prídu vojaci z Klubu vojenskej histórie Golian a Historické múzeum v Bratislave si pripravilo pre deti maľovanie podľa Martina Benku. Medzi desiatkami múzeí a galérií nechýba ani naše informačné centrum Energoland, kde vás čakáme už v piatok 17. mája.

Pre návštevníkov je počas Noci v Energolande pripravená prehliadka informačno-zábavného centra od 16.00 do 22.00 hod. Programom nás bude sprevádzať moderátorka Gaia, ktorá sa zhmotnila ešte z dávnej gréckej mytológie do šarmantnej Moniky Hajkovej. Celú noc bude s nami populárna Kúzelná fyzika, s ktorou nás zabaví i poučí Michal Hudec. Okrem toho sme pre rodiny s deťmi pripravili aj vystúpenia kúzelníka, vytváranie hudby cez mash mashine a hru na lovcu svetla. Samozrejme, myslíme aj na občerstvenie. Príďte si zasúťažiť a zabaviť sa do Mochoviec!

Pozrite sa, ako nám vlani bolo dobre:

Infocentrum Energoland
Atómové elektrárne Mochovce, 935 39 Mochovce

+421 36 639 1102 | infocentrum@seas.sk